Back to All Events

„SANS ARRÊT“ - EL NUCLEO (FRA)

  • Haapsalu kultuurikeskus, festivaliala (map)

Erinevad distsipliinid
Kestus 45 min
Vanusepiirang: puudubVabalt voolav, orgaaniline ja lihtne energia kiirgab välja El Nucleo etendusest SANS ARRET. El Nucleo toob lavale unustamatu, interaktiivse tsirkuse etenduse, kus peamiseks pidepunktiks on mängulisus ning näitlejate ja publiku vaheline side.

El Nucleo etendustes käib käsikäes tants, akrobaatika, tasakaalutunnetus, žongleerimine ning tekst. Näitlejad teevad laval nalja, trikke ning toovad vaatajateni üllatusi, mis lummavad oma lihtsuse ja autentsusega.Akrobaatiline tsirkuse trupp El Nucleo on asutatud aastal 2011 artistide Wilmer Marquezi ja Edward Alemani poolt, kes moodustavad akrobaatilise duo. Produktsiooni eest vastutab Fanny Fauvel. Kolmekesi lõid nad kolm El Nucleo esimest show-d: "Nonstop", "Quien Soy?" aastal 2013 ja "Concern" aastal 2015.

Nende etendused on inspireeritud Marquezi ja Alemani karakteritest ning kodumaast Kolumbiast. Läbi etenduste püüavad nad rahvani tuua enda kogemused elust Euroopas kolumblasena. Sellest tulenevad ka etenduste teemad, milleks on võitlus, üksildus, kodutus, jne. Nende töö ja teekonna eripära on liigutanud palju inimesi ning sellega on nad võitnud endale ka suure toetuskonna.

Esietendus: 2013
Lavastus ja esitus: Wilmer Marquez ja Edward Aleman
Kujundus: Nicolas Bernard, clown des Nouveaux Nez & Cie