Back to All Events

„COMEDY STREET SHOW” - MAGIC THOR (SWE)

  • Haapsalu kultuurikeskus, festivaliala (map)

Improvisatsioon
Kestus: 40 min
Vanusepiirang: puudubMagic Thori koomiline etendus on segu maagiast, žongleerimisest ja stand-up’ist, kus verbaalne esitus on seotud füüsilise komöödiaga. Ei oma tähtsust, kas etendus toimub teatris, tänaval või festivalil, Magic Thor suudab igas vanuses publikut lummata, hirmutada ning kaasa haarata meeletusse seiklusesse! Artisti ja publiku vaheline side, mis tekib etenduse käigus, tõotab tulla maagiline.

Thorsten Thoralf Andreassen on Rootsist pärit meelelahutaja, koomik, žonglöör ja mustkunstnik. Professionaalse artistina alustas ta oma tööd aastal 1984. Andreassen valiti 2009. aastal Manegen presidendiks, organisatsioon, mis tegeleb kunsti ja meelelahutusüritustega ning tänavakunsti arendamisega. Kunstniku nime Magic Thor kasutab ta peamiselt välisriikides kabareedes või tänavafestivalidel esinedes.

Kogu perele mõeldud improvisatsiooniline naljaetendus on segu maagiast ja naljakast žongleerimisest. Rootsi artisti etendused pole kunagi täiesti sarnased, suurimat inspiratsiooni pakuvad talle publik ja esinemiskoht - kõik sünnib just siin ja just praegu. Magic Thor on esinenud üle maailma – Aafrikas, Aasias, Euroopas, Venemaal ja USAs. Tema ligimeelitav iseloom, etendused, võluv karisma ja publikuga suhtlemise anne, loovad temast suurepärase meelelahutaja rahvusvahelisel püünel.

Meelelahutustöö kõrvalt tegeleb Andreassen kunstilisejuhina firmas Fynnybones Production. Antud firma korraldab ka Stockholi Tänavafestivali, mida viib läbi Magic Thor. Ta toob kolme päeva jooksul rahvani ühed maailma parimad tänavakunstnikud nagu English Gents, Spave Cowboy, Alakazam, jne. Lisaks töötab ta ka mitmete meelelahutusfirmade konsultandina, nagu Shine Groupe ja Meter Television.


PILETIINFO:

*Festivaliala päevapilet 5 eurot, perepilet 15 eurot. Välietendused on sobilikud igale eale. Festivalialal erinevad elamused, käelised tegevuse ja õpioad.

  • Siseetendustele ostetud piletiga tasuta sissepääs festivalialale Haapsalu kultuurikeskuse ees

  • Kuni 7-aastastele lastele tasuta sissepääs, palume jälgida vanusega seotud soovitusi etendustele

  • Korraldajal on õigus teha programmis muudatusi