Back to All Events

TSIRKUSEMAAILM

  • Haapsalu promenaad (map)

 

Festivali ühe osana ehitatakse üles põnev Tsirkusemaailm Haapsalu mereäärse promenaadi tantsupaviljoni. Sellest kaunist kohast luuakse festivali ajaks tsirkuse treeningsaal, kus igal soovijal on võimalus end kogenud juhendajate suunamisel tsirkusemaagias proovile panna.

Monoratas, akrobaatika, žongleerimine ja kõik muu võib algselt tunduda justkui teisest maailmast. Kui aga ise käed külge lüüa, võid just Sina avastada endas ande ning tärkava armastuse tsirkuse vastu. Lisaks on ka käelise tegevuse võimalus - pallide meisterdamine.

Uued õpitoad toimuvad igal täistunnil! Juhendajateks on oma ala professionaalid, kes suunavad, õpetavad ja tagavad turvalisuse.

Tsirkusemaailma ootame osalema igas vanuses huvilisi - lapsed, vanemad, vanavanemad. Tule uudista üksi, sõprade, töö- või klassikaaslastega!

 

KUS?

Haapsalu promenaadi tantsupaviljonis

MILLAL?

Laupäeval, 9. juunil 12.00 - 18.00
Pühapäeval, 10. juunil 12.00 - 18.00.

Igal täistunnil alustavad uued õpitoad.

HIND

Pileti tavahind on 8€, kuid pered ja suuremad grupid alates 6 inimesest pääsevad Tsirkusemaailma soodushinnaga 5€ inimene.

BRONEERIMINE

Palume gruppidel ja peredel eelnevalt broneerida alltoodud vormis ning lisaküsimuste korral kirjutada emailil karoliine.aus@gmail.com. Broneering on kinnitatud, kui on tasutud kinnituskirjaga kaasneva pileti eest.

VARUSTUS

Tsirkusemaailma külastajatel soovitame riietuda sportlikult ja mugavalt ning kaasa tuleb võtta isikut tõendav dokument. Selle alusel antakse vastu monoratas katsetamiseks. Ühtlasi võtke kaasa hea tuju ja seiklusvaim!

Kui soovid meile hoogu juurde anda, siis on sul võimalus anda oma panus HOOANDJAS. Kingituseks Tsirkusemaailma pilet, aga võid saada ka HOOG festivali etenduse pileti või hoopiski üllatuse!