Oled jõudnud rahvusvahelise kaasaegse tsirkuse festivali HOOG 2018 vabatahtlike kandideerimise lehele.

Tegemist on uue erinevaid kunstivaldkondi ühendava festivaliga, mille fookuses on kaasaegne tsirkus. Festival toimub 8.-10. juuni Haapsalus. Festivali jooksul on võimalik näha artiste nii Eestist kui ka välismaalt ning tutvuda tsirkusemaailmaga läbi erinevate õpitubade. Lisaks suvel toimuvale festivalile korraldatakse väiksemaid üritusi juba aprillist juunini ka teistes Eesti linnades.

Vabatahtlikke ootame meie toreda tiimiga liituma nii festivali ajal kui ka enne ja pärast seda. Lisaks ka kevadistel sündmustel Tallinnas, Tartus, Viljandis ja Haapsalus.

Otsime oma tegusasse meeskonda vabatahtlikke vanuses 16+, kes sooviksid panustada oma aega uudse festivali korraldamisse ning seeläbi ka kaasaegse tsirkuse arengusse Eestis. Vabatahtlikel on oluline roll festivali sujuva ja külastajasõbraliku korralduse tagamisel ning seetõttu soovime, et meie vabatahtlikud oleksid aktiivsed, kohusetundlikud, initsiatiivikad, usaldusväärsed ning sõbralikud.

Tulles vabatahtlikuks HOOG festivalile on võimalik saada osa põnevast ning uudsest kogemusest. Enne festivali toimub vabatahtlikele erinevaid sündmusi ning koolitusi, mille raames on võimalik omavahel tutvuda ning festivalil toimuvast parem ülevaade saada. Festivali ajal on vabatahtlikel võimalik (vabade kohtade olemasolul) külastada ka erinevaid etendusi. Lisaks pakume vabatahtlikele festivali ajal kehakinnitust ning muid privileege.

Kui Sul tekkis huvi tulla vabatahtlikus HOOG festivalile, palun täida  all olev ankeet ning me võtame Sinuga peatselt ühendust.

Karmen Aasanurm / vabatahtlike koordinaator / vabatahtlikud@hoogfestival.ee